• دانلود آموزش جامع استخراج ارز مجازی بیت کوین

بیت کوین چیست ؟

در حال حاضر بیش از 2000 ارز دیجیتال وجود دارد که معروفترین و معتبرترین آنها بیت کوین می باشد . ارزهای دیجیتال وجود فیزیکی ندارند و مانند پول موجود در کارتهای اعتباری عمل می کند در صورتی که شخصی در حساب خود دارای بیت کوین باشد می تواند در هر زمان که نیاز به پول یا ارز دیگری داشته باشد با انتقال بیت کوین خود آن را به ارزهایی مثل دلار و یا یورو تبدیل نماید .

مفهوم استخراج بیت کوین چیست ؟

بیت کوین یک پول دیجیتال بدون دخالت دولتها می باشد . به صورت ساده می توان اینطور در نظر گرفت که برای پردازش تراکنشهای انتقال و دریافت بیت کوین در سراسر جهان نیاز به پردازش های زیادی می باشد و با توجه به اینکه بیت کوین متعلق به کشور و یا بانک خاصی نمی باشد لذا عمل پردازش این تراکنشها بر عهده استخراج کنندگان بیت کوین می باشد .

بیت کوین چگونه بدست می آید؟ برای بدست آوردن بیت کوین سه راه وجود دارد: 
1- خرید بیت کوین و پرداخت پول معادل آن درست مانند پرداخت ریال و خرید دلار 
2- راه دوم خرید دستگاههای سخت افزاری استخراج بیت کوین است که با توجه به هزینه های بالای خرید این دستگاه ها در ایران عملاً به صرفه نمی باشد .
3- راه سوم و به صرفه ترین راه برای استخراج بیت کوین استخرج آن با کمک کامپیوترهای شخصی و در عین حال زیر مجموعه گیری می باشد . با این روش می توان در مدت زمان کوتاهی که سرعت عمل آن بستگی به تلاش و ممارست شما دارد می توان به مبلغی معادل یک بیت کوین در حساب ارز مجازی خود دست یابید. ما در مجموعه آموزشی به شما روش کسب بیت کوین و رشد سریعتر موجودی حساب بیت کوین شما را فقط با کمک یک کامپیوتر شخصی مجهز به اینترنت به صورت یک فایل آموزش ارائه می دهیم.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

دانلود آموزش جامع استخراج ارز مجازی بیت کوین

  • 9,000 تومان 024-35537214            0912 0 6789 49             استان زنجان ، خرم دره ، خیابان سیدجمال الدین اسدآبادی ، بالاتر از میدان امام حسین ، پلاک 138 ، شرکت فراپردازان نوین آتیه خرم ، دپارتمان سناسافت  

نشان تجاری سناسافت ثبت شده و کلیه حقوق این سایت و مطالب مندرج در آن متعلق به شرکت فراپردازان نوین آتیه خرم می باشد. طراحی و راه اندازی از گروه سناسافت