فلش دیسک پرمحتوا

  • با خرید فلش مموری از این دسته بندی می توانید از صدها مورد از جدیدترین مجموعه های فیلم ، انیمیشن ، موسیقی ، کتاب صوتی ، کتاب الکترونیک ، مستند ، محصولات آموزشی ، نرم افزار و بازی موبایل و کامپیوتر وغیره را به رایگان داخل فلش مموری خریداری شده دریافت کنید.

  • فلش مموری های این دسته بندی با تخفیف ویژه تا 26 درصدی و ارسال رایگان به سراسر ایران عرضه می شوند.

  • چنانچه تمایل به دریافت محتوای فوق الذکر ندارید می توانید در زمان ثبت سفارش و در بخش انتخاب محتوا ، گزینه "دریافت فلش دیسک به صورت پلمپ" را انتخاب نمایید تا فلش دیسک خریداری شده به صورت پلمپ و بدون خارج شدن از بسته بندی برای شما ارسال گردد.

  • شما با انتخاب گزینه "فلش دیسک پرمحتوا" به سناسافت این اجازه را می دهید که فلش مموری خریداری شده را از بسته بندی آن خارج نموده و محتوای به روز شده هر ماه را داخل آن کپی نماید . لازم به ذکر است که در خرید فلش مموری به این روش گارانتی کلیه فلش مموری ها پابرجاست و شرایط و مقررات گارانتی بین خریدار و شرکت گارانتی کننده هیچ تغییری نمی کند.

  • لیست محتوا برای فلش مموری ها را ازاینجا دریافت نمایید.

جستجوی دقیق تر

 024-35537214            0912 0 6789 49             استان زنجان ، خرم دره ، خیابان سیدجمال الدین اسدآبادی ، بالاتر از میدان امام حسین ، پلاک 138 ، شرکت فراپردازان نوین آتیه خرم ، دپارتمان سناسافت  

نشان تجاری سناسافت ثبت شده و کلیه حقوق این سایت و مطالب مندرج در آن متعلق به شرکت فراپردازان نوین آتیه خرم می باشد. طراحی و راه اندازی از گروه سناسافت